У Дніпрі поліція знайшла у двох чоловіків наркотики

08 січня, 13:03
У Дніпрі поліція знайшла у двох чоловіків наркотики - фото 1

Громадян, у яких при собі були заборонені речовини, затримали 6 січня.

Спочатку на площі Вокзальній патрульні побачили чоловіка, який переходив проїзну частину у забороненому місці (до того ж, просто перед службовим автомобілем).
Інспектори зупинили громадянина та почали складати на нього адміністративний протокол за порушення ПДР. Але правоохоронці помітили, що пішоход-порушник нервує та намагається швидше піти з місця правопорушення. Така поведінка здалась охоронцям порядку підозрілою, тому вони вирішили провести поверхневу перевірку речей чоловіка.

У Дніпрі поліція знайшла у двох чоловіків наркотики - фото 150669

В процесі поліцейські знайшли пакетик з наркотичною речовиною білого кольору. Потім вже на вулиці Пастера патрульні побачили ще одного громадянина, який переходив проїзну частину у забороненому місці. На чоловіка склали адмінпротокол, але в процесі він, як і громадянин на площі Вокзальній, нервував та намагався уникнути спілкування з правоохоронцями. Тому у нього також провели поверхневу перевірку речей. Під час якої інспектори знайшли паперовий згорток з каннабісом. В обидвох випадках охоронці порядку викликали на місця подій слідчо-оперативну групу Дніпровського відділку поліції, яка зафіксувала злочини.

У Дніпрі поліція знайшла у двох чоловіків наркотики - фото 150670

Нагадаємо, раніше у Дніпрі поліція затримала осіб, які побили 44-річного чоловіка.