У Дніпрі поліція знайшла 82-річну жительку Донеччини, яку розшукували рідні

У Дніпрі поліція знайшла 82-річну жительку Донеччини, яку розшукували рідні - фото 1

Трапилось це сьогодні вранці.

На спецлінію “102” надійшло повідомлення про те, що на вулиці Старий шлях тривалий час перебуває жінка похилого віку, яка, ймовірно, загубилася. Патрульні прибули за вказаною адресою і там вони побачили стареньку, яка була без будь-яких речей, і довго не могла пояснити інспекторам як її звуть та звідки вона. Та все ж таки, згодом жінка назвала своє ім'я та прізвище.

У Дніпрі поліція знайшла 82-річну жительку Донеччини, яку розшукували рідні - фото 140625

Правоохоронці з'ясували, що згідно базам даних вона проживає в Краснолиманському району Донецької області і її вже розшукує син, який мешкає у Краматорську. Охоронці порядку зателефонували йому і вислали фото жінки. Чоловік підтвердив, що це його 82-річна мати, з якою він втратив зв'язок три дні тому. Поліцейські відвезли пенсіонерку до Новокодацького райвідділку, куди згодом приїхав її син і та забрав жінку додому.

Нагадаємо, раніше у Дніпрі зникла неповнолітня дівчина. Ірина Горовець вдень 31 жовтня пішла з квартири бабусі та до теперішнього часу не повернулась.

Також у Кам’янському зник неповнолітній хлопець. Ілля Едуардович Герліц 2006 року народження вчора вдень пішов гуляти та до теперішнього часу не повернувся додому.

Реклама