У Дніпрі поліція затримала двох чоловіків за розбійний напад на підприємство

У Дніпрі поліція затримала двох чоловіків за розбійний напад на підприємство - фото 1

Злочин стався 9 жовтня.

Як повідомляє сайт ГУ НПУ в Дніпропетровській області, дев’ятого жовтня двоє чоловіків у мотоциклетних шоломах зайшли до офісу одного з підприємств Дніпровського району. Погрожуючи персоналу зброєю, вони змусили працівників лягти на підлогу та почали шукати гроші. Кошти вони, вочевидь, не знайшли, але забрали документи.
Після чого поїхали з місця злочину на мотоциклі. Правоохоронці з’ясували, що до розбійного нападу на офісне приміщення підприємства причетні раніше неодноразово судимі місцеві жителі у віці 37 та 42 років.

У Дніпрі поліція затримала двох чоловіків за розбійний напад на підприємство - фото 141128

У них провели обшуки, під час яких були знайдені пневматична гвинтівка та мисливські патрони, рушниця калібру 12 мм. (з якою, ймовірно, був скоєний описаний вище напад), вибуховий пристрій та речовини, а також інші потенційні речдоки протиправної діяльності. Чоловіків затримали і вже повідомили їм про підозру за ч. 3 ст. 187 (розбій), ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України. Триває досудове розслідування, у межах якого перевіряється причетність затриманих громадян до інших злочинів, які були скоєні на території Дніпра та області.


Нагадаємо, раніше у Дніпрі поліція затримала грабіжників. Злочин стався вдень 5 листопада, на проспекті Миру.

Реклама