У Дніпрі поліція почала перевіряти сертифікати вакцинації у вчителів

У Дніпрі поліція почала перевіряти сертифікати вакцинації у вчителів - фото 1

Вчителів, які не матимуть обов’язкової вакцинації від COVID-19 будуть відстороняти від роботи.

У Дніпрі працівники поліції почали перевіряти наявність сертифікатів про вакцинацію у вчителів. Про це розповіла заступниця начальника управління освіти департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олена Яковенко.

Вона повідомила, що на сьогодні 98% співробітників закладу загальної середньої освіти мають одну та дві дози вакцини.

Відомо, що поліція перевірила 139 шкіл та на сьогоднішній день зауважень не було.

Зауважимо, у Дніпрі усі школи мають автономію, тому рішення про відсторонення приймає директор.

Також важливо пам’ятати, що вакцинація не стосується людей, у яких є абсолютні протипоказання до щеплення.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що Кабінет міністрів змінив правила в’їзду в Україну для всіх невакцинованих громадян. Наразі, при в’їзді в країну потрібно встановити додаток «Вдома» на 72 години, до моменту, поки людина не здасть ПЛР-тест або тест на антиген. У застосунок має підтягнутися негативний результат. Тест обов’язково має бути зроблений у лабораторії, що верифікована МОЗ.

Також ми писали, що у Великобританії поширюється нова, більш заразна, форма коронавірусної хвороби. Називають новий вид інфекції - AY.4.2 – це варіація Дельта-штаму коронавірусу, проте він має більшу заразність, ніж Дельта, практично на 10-15%. Також зазначається, що AY.4.2 може стати найбільш заразною формою коронавірусу з самого початку пандемії.

Крім того, ми повідомляли, що в Україні підліткам дозволили вакцинуватися. Міністерство охорони здоров'я дозволяє вакцинуватися підліткам віком від 12 до 17 років, але тільки препаратом Comirnaty компанії Pfizer/BioNTech.

Реклама

Реклама