У Дніпрі поліцейські здали кров для лікування Валерія Тимоніна

Валерій Тимонін на своїй маршрутці блокує автомобіль Олександра Пугачова, який намагається втекти з місця вбивства правоохоронців - фото 1
Валерій Тимонін на своїй маршрутці блокує автомобіль Олександра Пугачова, який намагається втекти з місця вбивства правоохоронців

Який 25 вересня 2016 року намагався затримати Олександра Пугачова — вбивцю патрульних Ольги Макаренко та Артема Кутушева.

Через більш як 3 роки чоловікові самому знадобилася допомога — у боротьбі з тяжкою хворобою Валерію стала потрібна донорська кров. І вчора, 3 лютого, десять поліцейських приїхали до медичного закладу, де проходить лікування Валерій Тимонін, щоб її здати.

У Дніпрі поліцейські здали кров для лікування Валерія Тимоніна - фото 97567

Це працівники ГУ НП в Дніпропетровській області, полку поліції особливого призначення, Дніпровського ВП, Управління патрульної поліції та інших підрозділів.
Поліція Дніпропетровської області дякує Валерію за небайдужість та бажає якнайшвидшого одужання.

У Дніпрі поліцейські здали кров для лікування Валерія Тимоніна - фото 97566

Нагадаємо, раніше була відхилена апеляція Олександра Пугачова. Апеляційний суд залишив в силі вирок першої інстанції, який присудив Пугачову довічне ув'язнення та виплату матері Ольги Макаренко 3 мільйонів гривень збитку від загибелі доньки.

 

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама