У Дніпрі поліцейські вимагали хабарі та примушували громадян зізнаватися у злочинах

У Дніпрі поліцейські вимагали хабарі та примушували громадян зізнаватися у злочинах - фото 1

Працівник поліції організував злочинну групу, до складу якої входили ще двоє його колег. Вони систематично вчиняли тяжкі та особливо тяжкі злочини. До такої діяльності останні періодично залучали ще двох поліцейських.

Так, у період з травня 2020 по січень 2021 року зловмисники, перевищуючи службові повноваження для створення видимості ефективної роботи, примушували громадян зізнаватись у скоєнні злочинів. Поліцейські здійснювали психологічний тиск на підозрюваних та фізичний вплив. Також копи били потерпілих, застосовували до них спеціальні засоби, наприклад, кайданки й тощо.

Крім того, правоохоронці вимагали та одержали від потерпілих неправомірну вигоду на загальну суму понад 60 тисяч гривень за непритягнення останніх до кримінальної відповідальності. Наразі вирішується питання щодо обрання всім підозрюваним запобіжного заходу.

Нагадаємо, що відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Реклама

Раніше ми писали, що В'ячеслава Чорновола насправді вбили ударами кастета по голові. Версія про ДТП виявилась підробленою.

Яна Кривобок
Яна Кривобок Редактор сайту 34.ua. Пишу про актуальні події Дніпра і України. У фокусі: соціальна сфера і культура.

Реклама