У Дніпрі показали, як виглядатиме спортивний комплекс на Янтарній

У Дніпрі показали, як виглядатиме спортивний комплекс на Янтарній - фото 1

Мешканцям житломасиву "Клочко" у Дніпрі презентували проєкт облаштування території біля школи № 63. Кошти на його розробку допоміг залучити народний депутат Дмитро Кисилевський.

«Це хороший приклад співпраці між народним депутатом і міською владою. Я, як народний депутат, залучив 5 мільйонів гривень з державного бюджету на проєктування цих нових об'єктів, які будуть побудовані тут замість цих трьох закинутих будывель», — говорить народний депутат України Дмитро Кисилевський.

Жителі ж, розглянувши малюнки, вже зробили висновки.

«Все, що пов'язано з культурою, спортом і мистецтвом, — це дуже необхідна річ», — говорить мешканець житлового масиву Олександр Купчененко.
«Подобається мені, що в цьому будівельному комплексі більше спортивних споруд. Ось це дуже потрібно, дуже важливо для молоді, та й для пенсіонерів теж», — говорить мешканка житлового масиву Ніна Кутова.

У цьому комплексі дійсно робили ставки на спорт, кажуть у компанії проєктувальника. Та займатимуться активностями у ньому не лише мешканці житломасиву. Тут, розповідає Максим Глазунов, планують проводити міські змагання. А місця для цього буде достатньо. Бо спорткомплекс зводять площею у 10 тисяч квадратних метрів.

«Вона буде складатися з трьох блоків. Перший блок — це буде льодова арена, льодовий комплекс. Там буде повноцінна хокейна коробка 30 на 60. Адміністративно-побутовий комплекс двоповерховий — буде посередині. І праворуч буде проблокований комплекс ігровий», — говорить головний консультант компанії-проєктувальника Максим Глазунов.

А до спортивного комплексу жителі ходитимуть новим сквером. Однак це буде не звичайна зелена зона. У ній теж залишать місце для занять спортом. Тут створять і велодоріжки, і скейт-парк, а ще різноманітні ігрові майданчики.

«Ми хочемо отримати найрізноманітніші види спортивної фізкультурної активності. Що передбачає поряд розміщення мультиспортивних майданчиків. Тобто волейбол, баскетбол, мініфутбол, теніс, відкриті воркаут-майданчики», — говорить головний архітектор Дніпра Дмитро Волик.

Зараз же на території, де планують будівництво, досі закинуті садочки. Їх приберуть уже до кінця цього року, обіцяють у мерії.

«Що зробити з цими покинутими будівлями? Щоб там не було тих осіб, які лякають і хвилюють мешканців цього району. Тому наше завдання наразі — їх знести й побудувати тут такий спортивно-рекреаційний комплекс. Я вам так скажу, що вартість цього проєкту буде понад 10 мільйонів євро», — говорить заступник міського голови Дніпра Володимир Міллер.
«Наступного року має розпочатися будівництво цих нових об'єктів. Також буде спільне завдання для мене, як для народного депутата, та міської влади знайти кошти, щоб ці об'єкти були побудовані й приносили радість людям», — говорить народний депутат України Дмитро Кисилевський.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі вдруге розквітла акація.

Реклама