У Дніпрі подорожчає проїзд: коли буде новий тариф

У Дніпрі подорожчає проїзд: коли буде новий тариф - фото 1

У Дніпрі перевізники та жителі міста очікують оголошення дати, з якої подорожчає проїзд.

У Дніпрі проїзд подорожчає. Таке оголошення з'явилось у маршрутках Дніпра. Більшість за квиток установлять вартість 10 гривень. Та є й такі, де вартість зросте до 13-14. Такий граничний тариф прийняли у мерії. Рішення вже з'явилося на офіційному сайті. Коли ціна таки зросте та чому? Юлія Звягінцева знає.

Три дні, як у дніпровських маршрутках з’явились ось такі оголошення. Ідеться про підвищення вартості проїзду. Причина: зростання ціни палива, обслуговування, а ще податків. Проте дати в оголошенні немає. Коли саме підскочить ціна, не коментують і водії. Хоча зізнаються, запитує чи не кожен пасажир.

Світлана та Людмила про здорожчання дізналися з інтернету. Кажуть, аби поїхати у справах, тепер обирають електротранспорт.

«Будь-яке підвищення б'є по нашій кишені. Доведеться менше користуватися, бо доводиться розраховувати на ті ж 10 грн», — говорить жителька Дніпра Світлана Васильєва.

Переглянути бюджет планує і Дар'я. Лише до роботи дівчина дістається двома маршрутками.

«Гривень 40 на день на проїзд, адже їхати двома маршрутками тільки в одну сторону. Це дві туди й дві назад. Якщо порахувати – в місяць велика сума виходить», — говорить вона.

У мерії пояснюють: 17 червня затвердили нові граничні тарифи. Тож максимальна вартість квитка на 90-му маршруті — 14 гривень, а на 77-му та 141-му — по 13. Решта маршруток може коштувати 10.

Але коли поїдемо за новими цінами — у мерії поки не коментують. Про переглянуті тарифи й терміни нам розповіли у профспілці автомобілістів та автоперевізників.

«Як тільки департамент транспорту підпише додаткові угоди з перевізниками. А сам процес вже запущено. Тобто 15-18 днів з цього моменту — і будемо вже їхати по 10», — говорить голова профспілки автомобілістів і автоперевізників в області Михайло Тонконогий.

Нагадаємо, минулого разу ціну на проїзд підвищували 18 червня 2019 року — до 8 гривень.

Раніше ми псиали про те, що у Дніпрі та області перевіряють міські та міжміські автобуси.

Реклама

Реклама