У Дніпрі почали ремонтувати набережну

У Дніпрі почали ремонтувати набережну - фото 1

Підрядники працюють від ранку і до вечора по 10 осіб на день. Тож роботи, обіцяють, триватимуть недовго. Коли планують завершити? І скільки це коштуватиме?

Микита Красюк щодня намотує кілометри на самокаті уздовж набережної. Він працює неподалік — офіціантом у ресторані. Тож за новинами про обвал, каже, стежив ще з літа.

«Дощі були, та все попливло в річку. Ну, буває, все щось обвалюється. Ну, результат, звичайно, цікавий», — говорить житель Дніпра Микита Красюк.

А от Вікторія про обвал набережної нічого не чула. Жінка розповідає, що вона на свій день народження спеціально з Харкова приїхала до Дніпра.

«Сюди приїхали тільки заради набережної. Пройтися уздовж Дніпра, отримати задоволення від річки. Хотілося б, щоб завершили ремонт швидше. Оскільки ми плануємо приїжджати до вас ще кілька разів», — говорить жителька Харкова Вікторія Протасенко.

Як кажуть підрядники, зараз усе готують до ремонту. Вже другий день поспіль на ділянці працює з десяток людей. Працівники знімають тротуарну плитку. Це для того, аби потім було зручно встановлювати новий паркан.

«Ми розбираємо ділянки, які обвалилися, прибираємо сміття. А побутового сміття дуже багато... Дніпро брудний. Далі готуємо проїзд для важкої техніки, для бетоновозів», — говорить начальник дільниці Ігор Бутенко.

Коли ділянку завдовжки понад 370 метрів підготують повністю, укріплюватимуть стіну, на якій стояв старий паркан. Новий же — встановлять наприкінці робіт.

«Вартість цих робіт складе близько 18 мільйонів гривень. Будуть відлиті армопояси, на них встановлять поручневе огородження, яке впало в річку. А ті секції, які розбилися, — вони будуть додатково виготовлені підрядником. Тобто зовнішній вигляд набережної не зміниться», — говорить заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

Лисенко додає, що обвалилася набережна, бо не витримувала сильних злив. За літо паркан разом із тротуаром тричі йшов під воду. Але у середині грудня дніпряни вже побачать принаду міста оновленою. У цей час, кажуть підрядники, саме планують завершити роботи.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Кам’янському нагородили найкращих тренерів та чемпіонів.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама