У Дніпрі почали боротися з незаконною торгівлею домашніми тваринами

19 квітня, 21:47
У Дніпрі почали боротися з незаконною торгівлею домашніми тваринами - фото 1

Розводять вдома тварин і продають. А тих, кого не "прилаштують", викидають на смітник. У Дніпрі почали боротися з незаконною торгівлею домашніми тваринами.

Найчастіше такі точки є на ринках і вокзалах. Порушників шукали зоозахисники разом із заступником міського голови. Чи покарали когось та де краще купувати чотирилапих, аби не натрапити на шахраїв, дізнавалась Марина Положай.

На так званому зооринку біля автовокзалу наші журналісти натрапили на жінку з повним кошиком чотирилапих. Віддає в хороші руки, але за гроші. Саме так зробила жінка, як тільки журналісти від неї відійшли.

Зоозахисники пояснюють, що для людей — це просто бізнес. І деякі цього навіть не заперечують.

Наталя торгує на ринку кошенятами. Жінка каже, що придбала їх на виставці. Покупців переконує, мовляв, породисті. Але документів на них — немає.

І таких точок лише на ринку щонайменше з десяток, і майже всі торгують незаконно. Зоозахисники пояснюють, що продавати можна, але тільки з відповідними паперами.

«Дозвільні документи з точки зору оренди місця, ті люди, які провели обробку від внутрішніх і зовнішніх паразитів, пройшли вакцинацію, ревакцинацію карантин і є відповідні документи, а це ветеринарний паспорт, в якому повинні бути відповідні позначки», — говорить представниця міської координаційної ради зоозахисних організацій Юлія Олинська.

Фахівці радять не купувати чотирилапих у людей на вулиці без документів. Бо велика ймовірність, що тварини — хворі. Натомість краще обрати улюбленця у зоомагазині, притулку чи розпліднику.

Поділитися: