У Дніпрі планується реконструкція парку Глоби, — Кирило Тимошенко

Фото: Валентин Ковалєв - фото 1
Фото: Валентин Ковалєв

Сьогодні, 8 червня, на засіданні Палати регіонів Конгресу місцевої і регіональної влади мер Дніпра Борис Філатов підняв питання про реконструкцію центральних парків міста і труднощі процесу.

Під час засідання Палати регіонів Конгресу місцевої і регіональної влади голова Дніпра Борис Філатов розповів Президенту України Володимиру Зеленському та учасникам зустрічі про труднощі реконструкції парків у Дніпрі.

Мер зазначив, що в цьому процесі виникає багато перешкод, які місцева, регіональна та державна влада повинні вирішувати разом. Він акцентував увагу на оформленні документації парків.

«Ми навели у себе порядок в документах, але зверніть увагу на геокадастр. У ньому по всій країні сховалися шахраї. Як приклад, ми капітально реконструювали парк Зелений Гай за два роки, а кадастр оформляв документи в два рази довше — 4 роки», — сказав мер.

Зеленський відповів, що зараз в уряді займаються очищенням геокадастру від "шахраїв" і планують прискорити цей процес.

Також Філатов додав, що проблема з документами є в Мінекології та Мінкультури.

«У Дніпрі є два центральних парки, які є пам'ятками культури загальнонаціонального і регіонального рівнів. Їх не можна змінювати без відповідних угод зі столиці. На все потрібні гроші, і навіть таке велике і потужне місто як Дніпро не може зробити це», — зазначив Борис Філатов.

За словами мера Дніпра, обладміністрація має намір виділити кошти на капітальну реконструкцію парку Глоби. Заступник Офісу Президента Кирило Тимошенко підтвердив цю інформацію.

«Дійсно, великі парки у Дніпрі занесено в план" Великого будівництва ". Їх будуть робити у межах президентської програми», — сказав Тимошенко.