У Дніпрі після ремонту відкрили вхідну групу одного з медзакладів

У Дніпрі після ремонту відкрили вхідну групу одного з медзакладів - фото 1

Частково оновили Центр первинної медико-санітарної допомоги № 5, який знаходиться на вулиці Великій Діївській, 111.

У медичному закладі оновили ґанок, вхід та хол приміщення. Серед іншого, зробили нові сходи, пандус, велопарковку, встановили нові двері, зокрема й автоматичні. А всередині вхідної групи можна побачити нову стелю, стіни, підлогу, вітражі, радіатори, реєстратуру та роздягальню. Облаштували і зону для мам із дітьми, місце для дитячих візочків, а також вбиральню, яка призначена і для людей з інвалідністю. Окрім того, в закладі замінили ліфт, а також упорядкували прилеглу територію.

«Цій будівлі вже майже 40 років. І за цей час таких масштабних ремонтних робіт тут не проводилося. Зовнішній вигляд підтримували своїми силами, але, зрозуміло, що сучасним зразкам нічого не відповідало. Раді, що наш заклад потрапив до перших дев’яти подібних об’єктів, де проводиться ремонт вхідних груп. І вдячні керівництву міста за таку підтримку. Все виконано відповідно до правил та стандартів, а також норм доступності. На сходах, при вході і усередині холу підлога викладена тактильною плиткою для зручності пересування людей, які мають поганий зір. Окрім того, усюди всередині розміщені покажчики зі шрифтом Брайля, мнемосфера, тощо», — розповіла генеральна директорка ЦПМСД № 5 Альбіна Аношко.


Зі свого боку, медична директорка та сімейна лікарка центру Альона Олексенко зазначила:

— У цій будівлі, окрім адміністрації, розміщуються дві амбулаторії центру, які обслуговують понад 40 тисяч населення. Ми, лікарі, як і наші пацієнти, просто в захваті від такого капітального оновлення нашого центру. Все нове, із максимальними зручностями для людей з інвалідністю, матусь із візочками. Чи не найбільше усім подобається новенький ліфт, який може перевозити до тисячі кг. Раніше ліфт був зовсім маленький, туди не поміщався інвалідний візок, а зараз він великий, зручний і цілком пристосований. Окрім того, у холі розміщені усі необхідні покажчики, щоб люди легко і швидко орієнтувалися. Працювати в нових умовах — одне задоволення.

 

 

«Ви бачите вже, скажімо так, фінальний варіант, яким чином будуть виглядати всі 9 наших центрів. Але я думаю, що до кінця ми їх всі закінчимо. Це і тактильна плитка, і туалети для людей з обмеженими фізичними можливостями, це і шрифт Брайля », — сказав міський голова Дніпра Борис Філатов.

 

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі завершують ремонт вхідної групи в одному з лікувальних закладів. У Центрі первинної медико-санітарної допомоги № 8, що на вулиці Софії Ковалевської, 53А, завершується капітальний ремонт вхідної групи.

Реклама