У Дніпрі після ремонту відкрили вхідну групу амбулаторії на Батумській

25 лютого, 17:14
У Дніпрі після ремонту відкрили вхідну групу амбулаторії на Батумській - фото 1

Амбулаторія № 3 дев’ятої ЦПМСД знаходиться на вулиці Батумській, 13.

На першому поверсі і у вхідній групі будівлі улаштували нові сходи та пандус, реконструювали ґанок, вхід і хол, встановили нові двері, а також оновили кабінети. Також облаштовані в амбулаторії і зона для мам із дітьми, місце для дитячих візочків, вбиральні (одна з яких обладнана для людей з інвалідністю), а у холі зробили вказівники зі шрифтом Брайля і тактильну плитку.

«Будівлі амбулаторії вже майже 50 років, і жодного разу не проводився капітальний ремонт. Тут оновлено цілком все, зокрема й замінено усі комунікації. Для зручності зроблено перепланування приміщення. Відремонтовано також кабінети: у кожному є кондиціонер, нові меблі, медобладнання. Все зроблено з урахуванням норм доступності, щоб пацієнти з інвалідністю мали можливість безперешкодно потрапити до будівлі і комфортно обслуговуватися. Із 22 тисяч 300 пацієнтів амбулаторії близько 3 тисяч — особи з інвалідністю, зокрема 59 — із вадами зору, 39 — ті, що пересуваються на візках. На реконструкцію першого поверху та вхідної групи амбулаторії з міського бюджету виділено майже 16 мільйонів гривень, а також 213 тисяч гривень на оновлення меблів і медобладнання у кабінетах лікарів», — розповіла генеральна директорка Центру первинної медико-санітарної допомоги № 9 Галина Одінцова.

 

У Дніпрі після ремонту відкрили вхідну групу амбулаторії на Батумській - фото 158344

Дніпровська міська рада

Зі свого боку завідувачка амбулаторії № 3 Ірина Єрьоменко зазначила:

— Амбулаторія дійсно вже потребувала капітальних ремонтних робіт. Власними силами підтримували, але все вже було геть стареньке. А зараз — інша річ. Ми, лікарі, як і наші пацієнти, просто в захваті від такого капітального оновлення закладу. Все нове, із максимальними зручностями для людей з інвалідністю, матусь із візочками.

 

У Дніпрі після ремонту відкрили вхідну групу амбулаторії на Батумській - фото 158343

Дніпровська міська рада

Нагадаємо, раніше у Дніпрі в 21-й лікарні зробили перше щеплення від коронавірусу.

Поділитися: