У Дніпрі після карантину відкрили планетарій: що підготували для гостей?

28 січня, 15:20
Фото: facebook.com/PLANETARIUM.DNIPRO - фото 1
Фото: facebook.com/PLANETARIUM.DNIPRO

Відвідувачам запропонували приміряти скафандр, доторкнутися до поверхні Місяця і надіти гравітаційний рюкзак. Він дає можливість відчути силу тяжіння на різних планетах.

Зоряне небо та інтерактивні експонати. Дніпровський планетарій відчиняє двері після карантину. Для відвідувачів підготували величезний зоряний купол. Будь-яке сузір’я на ньому можна роздивитись у дрібницях. Усе завдяки одразу шістьом проєкторам. Подібних в Україні більше немає. Також відвідувачам запропонували приміряти скафандр, доторкнутися до поверхні Місяця і надіти гравітаційний наплічник. Він дає змогу відчути силу тяжіння на різних планетах.

«Це абсолютно не те, що було в старому планетарії. Це абсолютно новий, технологічний, інтерактивний центр освіти для молоді, дорослих, батьків, дітей. У залі стоїть обладнання, яке дозволяє транслювати картинку у 8К. І звук об'ємний. Плюс ще більші бібліотеки рендерів різних планет, галактик, з яких можна робити свої програми», — повідомляє Михайло Рябоконь, голова правління компанії-інвестора.
Поділитися: