У Дніпрі після дощу на Старокозацькій ділянки дороги провалилися під землю

У Дніпрі після дощу на Старокозацькій ділянки дороги провалилися під землю - фото 1

На вулиці Старокозацькій деякі відрізки дороги провалились під землю, в зв'язку з чим утворилися глибокі ями. На ділянці від вул. Михайла Грушевського до вул. Троїцької проїзд перекрито.

Учора, 15 червня, в Дніпрі пройшла злива. Вода розмила дорогу на вул. Старокозацькій, через що в деяких місцях провалився асфальт. Про це журналістам 34.ua розповіли співробітники КП "Дніпроводоканал", які працюють на місці події.

«Продовбаємо, затрамбуемо і засипемо», — прокоментував співробітник КП Микола.

Зараз проїзд на ділянці від вул. Михайла Грушевського до вул. Троїцької — перекрито.

Доповнено: Начальник інспекції по контролю за ремонтом експлуатаційних мереж КП «Дніпроводоканал» Сергій Ченчевіч прокоментував, що обвал асфальту пов'язаний з аномальними опадами. Вони привели до просідання грунту.

«Лівневка на цій ділянці технічно не змогла прийняти кількість опадів, що випали, а вони були аномальними», — сказав Сергій Ченчевіч.

Від зазначив, що зараз співробітники КП "Дніпроводоканал" вживають усіх заходів для відновлення цієї ділянки.Через пару годин рух на вул. Старокозацький від вул. Михайла Грушевського до вул. Троїцької відновлять.

Також Ченчевіч додав, що подібні обвали можливі по всій правій частині міста.


«Права сторона міста порізана балками. Скрізь рано чи пізно, можливо, може щось статися. Але це питання до геологів, гідрогеологів», — сказав він.

Доповнено:

«Провал поруч з люком, значить, або водонапірна або водовідвідна труба поруч, приблизно на 1.5 м під землею. Провал на проїжджій частині може бути пов'язаний з руйнуванням зливової каналізації. Її часто прокладають на краю дороги до півметра завглибшки», — проккоментіровал журналістам 34.ua експерт по гідродрогеологіі, який побажав залишатися анонімним.

Реклама

Реклама