У Дніпрі підписали меморандум про співпрацю у будівництві нового аеропорту

10.06.2020, 16:52
Фото редакции - фото 1
Фото редакции

Підрядники, інвестори і керівництво області підписали меморандум щодо сприяння у зведенні аеропорту.

Документ підписали представники Дніпропетровської обласної держадміністрації, компанії "Дніпроавіа", "НС-Дніпро" і держпідприємство "Фінінпро". Саме остання структура розпоряджається коштами на будівництво злітно-посадкової смуги. Сам же меморандум допоможе прискорити процес оформлення документів і проєкту робіт із будівництва. Зокрема, будівництво аеропорту почнеться вчасно, якщо за термінами вирішиться питання щодо виділення землі. Кілька ділянок зараз знаходяться в користуванні у "Дніпроавіа", але після всіх домовленостей землю повинні передати "Фінінпро", а також компанії "НС-Дніпро", яка і буде зводити новий термінал.

«Дніпропетровська обладміністрація передала 198 га землі в постійне користування держпідприємству "Фінінпро", яке розпоряджається коштами на будівництво злітно-посадкової смуги. Зараз команда продовжує роботу над оформленням інших документів щодо землевідведення. Установи і компанії, які задіяні в цьому процесі, підписали меморандум про співпрацю. Діємо разом і злагоджено, щоб почати будувати аеропорт уже в 2020-му», — розповів губернатор Дніпропетровщини Олександр Бондаренко.


Нагадаємо, нещодавно ми писали, що на Дніпропетровщині розпочався процес передачі ще однієї земельної ділянки під аеропорт.

Олександр Акуленко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: