У Дніпрі підлітки знайшли в каналізаційному колекторі тіло чоловіка

У Дніпрі підлітки знайшли в каналізаційному колекторі тіло чоловіка - фото 1

Тіло мертвого чоловіка знайшли підлітки.

19 жовтня біля одного з будинків по вулиці Березинській група підлітків виявили тіло чоловіка у каналізаційному колекторі. Про це повідомили у пресслужбі ГУНП в області.

Тіло направили на судово-медичну експертизу для встановлення причин смерті. Наразі проводяться слідчі дії та з'ясовуються всі обставини.

Попередньо правова кваліфікація — "природня смерть".

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі під час бійки чоловік кинув камінь й влучив в обличчя своєї доньки. До приїзду поліцейських 29-річний чоловік намагався втікли, але його зупинили правоохоронці, щоб поговорити. Чоловік розповів, що перед цим його вдарив кастетом у голову 50-річний чоловік (дідусь дитини). У відповідь він вдарив його кулаком у обличчя. Поліцейські вирішили провести огляд у 50-річного чоловіка. В результаті — знайшли у кишені кастет і ніж в чохлі. Викликали слідчо оперативну групу, яка забрала дідуся, а 29-річного чоловіка затримали за допомогою наручників і доставили у відділення поліції для складання відповідних адміністративних протоколів.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама