У Дніпрі під колеса швидкої допомоги потрапив п'яний чоловік

14 серпня, 15:17
У Дніпрі під колеса швидкої допомоги потрапив п'яний чоловік - фото 1

Сьогодні близько 2 години ночі на Січеславською Набережній сталася ДТП: під колеса автомобіля швидкої допомоги потрапив чоловік і отримав перелом руки.

О происшествии сообщает "Информатор".

В это время в авто находился ребенок, которого везли в больницу. К счастью, он не пострадал.

По предварительной информации, двое мужчин переходили дорогу в неположенном месте и видели, что на скорости едет карета скорой помощи с проблесковыми маячками. Мужчины начали бежать, но не успели. Как оказалось, 24-летний мужчина, который получил травму головы и сломал руку, был нетрезв. Его товарищ получил незначительные повреждения.

На месте аварии работали правоохранители, устанавливая все детали ДТП. Ребенка вместе с врачами и сопровождением полиции доставили в больницу.

Ранее мы писали о том, что в Днепре на проспекте Богдана Хмельницкого Renault протаранил трамвай.

Про подію повідомляє "Інформатор".

У цей час в авто знаходилася дитина, яку везли до лікарні. На щастя, вона не постраждала.

За попередньою інформацією, двоє чоловіків переходили дорогу в недозволеному місці і бачили, що на швидкості їде карета швидкої допомоги з проблисковими маячками. Вони почали бігти, але не встигли. Як виявилося, 24-річний чоловік, який отримав травму голови і зламав руку, був нетверезий. Його товариш отримав незначні пошкодження.

На місці аварії працювали правоохоронці, встановлюючи всі деталі ДТП. Дитину разом із лікарями і супроводом поліції доправили до лікарні.

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі на проспекті Богдана Хмельницького Renault протаранив трамвай.

Дар'я Богданюк
Дар'я Богданюк журналіст, редактор
Джерело: Информатор
Поділитися: