У Дніпрі під час бійки чоловік кинув камінь й влучив в обличчя своєї доньки

У Дніпрі під час бійки чоловік кинув камінь й влучив в обличчя своєї доньки - фото 1

На Слобожанському проспекті, 117 побилися кілька людей.

На Слобожанському проспекті сталася бійка за участю 50-річного чоловіка, його 29-річної дочки, яка була з донькою 2019 року народження. Також в бійці був і біологічний батько дворічної дитини — 29-річний чоловік. Про це повідомили в прес-службі патрульної поліції Дніпропетровської області.

Під час бійки 29-річний чоловік кинув камінь, але влучив в обличчя своєї дочки. На місце події викликали швидку, дитину оглянули, але від госріталізаціі мама дівчинки відмовилася.

До приїзду поліцейських 29-річний чоловік намагався втікли, але його зупинили правоохоронці, щоб поговорити. Чоловік розповів, що перед цим його вдарив кастетом у голову 50-річний чоловік (дідусь дитини). У відповідь він вдарив його кулаком у обличчя.

Поліцейські вирішили провести огляд у 50-річного чоловіка. В результаті — знайшли у кишені кастет і ніж в чохлі.

Викликали слідчо оперативну групу, яка забрала дідуся, а 29-річного чоловіка затримали за допомогою наручників і доставили у відділення поліції для складання відповідних адміністративних протоколів.

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі подружжя посварилося через кран. Жінка попросила чоловіка допомогти їй відремонтувати зламаний кран. Він відмовився. Через це цього почалася сварка, в якій чоловік почав бити дружину і заштовхав в рот ганчірку. Також за словами жінки, протягом року він побив її вже 4 рази. Постраждалу оглянули лікарі, а на її чоловіка правоохоронці склали аднміністратівний протокол за ч. 1 ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування).

Реклама

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама