У Дніпрі перевіряють COVID-документи у працівників магазинів і закладів харчування

У Дніпрі перевіряють COVID-документи у працівників магазинів і закладів харчування - фото 1

З 21 жовтня почали перевіряти працівників магазинів і закладів харчування на наявність сертифікатів вакцинації або негативних ПЛР-тестів.

У Дніпрі, з 21 жовтня, розпочали перевіряти працівників магазинів та закладів харчування на наявність сертифікатів вакцинації або негативних ПЛР-тестів. У департаменті торгівлі та реклами міськради наголошують, що не всі підприємці сумлінно виконують постанову Кабміну.

Зокрема, вже в першому кафе на Дмитра Яворницького знайшли порушення: працівник закладу не мав сертифікату вакцинації та не було в нього і тесту.

«Ми на місці одразу виписуємо запрошення на адмінпротокол, тобто власникові треба прийти до мерії на комісію, пояснити причини, чому немає потрібних сертифікатів у працівників або надати їх», – розповів заступник директора департаменту торгівлі та реклами Дніпровської міської ради Олександр Малишко.

Поруч з кафе знаходився магазин годинників, у якому працівниця Світлана одразу показала сертифікат про вакцинацію і підкреслила, що дуже серйозно ставиться до обмежень.

У ювелірній крамниці охоронець мав довідку, що перехворів на COVID-19, але нині довідка не підходить. Тепер обов’язково мати сертифікат або ПЛР-тест, зроблений за 72 години, інакше на начальника виписується запрошення до міської ради.

Виписують адмінпрокотол - фото 195294

Виписують адмінпрокотол
Фото: Дніпровська міська рада

Внаслідок рейду, із шести перевірених точок, тільки три мають потрібні документи. В інших випадках зафіксували порушення.

«Власники, яким виписали запрошення, повинні прийти із документами до міськради вже у понеділок. Треба мати довідки про щеплення працівників чи ПЛР-тести. Також ми наголошуємо на важливості вакцинації, адже ми у червоній зоні», – підсумував заступник директора департаменту торгівлі та реклами Дніпровської міської ради Олександр Малишко.

Раніше ми повідомляли, що у Україні за минулу добу COVID-19 підтвердили у 22 415 осіб.

Реклама

Реклама