У Дніпрі перевірили нову пожежну сигналізацію в НВК № 148 «Планета Щастя»

11.01.2020, 14:01
У Дніпрі перевірили нову пожежну сигналізацію в НВК № 148 «Планета Щастя» - фото 1

Торік такі сучасні системи встановили у 6 дитсадках, цьогоріч планують ще у чотирнадцяти.

В навчально-виховному комплексі, де навчається 343 дитини дошкільного віку і 117 першокласників, при перевірці система спрацювала чітко в усіх приміщеннях.
Вихователька НВК № 148 Ірина Запорощенко розповіла: двічі на рік відбуваються тижні з пожежної безпеки і алгоритм дій дітям розповідають в ігровій формі.

«Діти не розгубилися, тому що проводилася попередня робота. Діти знають алгоритм дій і вони розуміють, коли звучить сигнал пожежної тривоги, то потрібно одягатися і в жодному разі не губитися. Окрім цього, потрібно уважно слухати наставляння вихователя», – розповів педагог.


Водночас начальник відділу пожежної безпеки КП «Безпечна та інноваційна освіта» департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Єгор Худий зазначив: усі дитсадки повністю забезпечені вогнегасниками. Їх регулярно перевіряють фахівці та виконують відповідне технічне обслуговування. Також за ініціативою міського голови Бориса Філатова з 15 січня по 15 лютого у Дніпрі перевірятимуть усі школи та дошкільні заклади на дотримання пожежної безпеки. За її результатами сформують базу послуг і закупівель, які необхідно здійснити.


Нагадаємо, раніше в Дніпрі рятувальники провели профілактичну бесіду з дніпрянами. Надзвичайники звернули увагу городян, зокрема, на те, що потрібно правильно використовувати електричні та газові побутові прилади, а також розповіли правила експлуатації обігрівальних приладів.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтесь на наш канал в Telegram.

Джерело: Дніпровська міська рада
Поділитися: