У Дніпрі пенсіонеру з Донецької області вирізали 12 сантиметрів аневризми

У Дніпрі пенсіонеру з Донецької області вирізали 12 сантиметрів аневризми - фото 1

У лікарні імені І. І. Мечникова провели операцію для порятунку життя 79-річного пацієнта, у якого діагностували розшарування аневризми черевного відділу аорти.

У Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. Мечникова прооперували 79-річного чоловіка з Авдіївки. Про це на своїй сторінці у Facebook написав головний лікар закладу Сергій Риженко.

«Борису Георгійовичу 79 років, жив у Авдіївці, коли розпочалася війна. Після обстрілу закрив квартиру і поїхав до Новоселівки — село в Донецькій області, де народився», — написав головний лікар лікарні ім. Мечникова Сергій Риженко.

Одного разу чоловік відчув біль, став втрачати свідомість, звернувся до місцевої Мирноградської лікарні. Потім було транспортування за сотню кілометрів. Вже у важкому стані надійшов до реанімації "Мечникова" з діагнозом "аневризма черевного відділу аорти".

«Великий ком крові, як футбольний м'яч, випирав із живота. Судинні хірурги негайно провели операцію з порятунку життя. Розмір аневризми — 12 см. Перелито понад три літри крові. Потім реанімація. Тепер будемо переводити у відділення», — зазначив Риженко.

Реклама

Раніше ми писали про те, що Дніпропетровська область повернулася в "жовту" карантинну зону.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама