У Дніпрі патрульні знайшли хлопчика, яка проживає у неналежних умовах

У Дніпрі патрульні знайшли хлопчика, яка проживає у неналежних умовах - фото 1

Знайшли його в ніч з 22 на 23 січня.

Небайдужий громадянин повідомив поліцію про те, що побачив на вулиці Бібліотечній дитину, яка одна сидить під парканом. Правоохоронці відреагували на надану інформацію та приїхали на місце події. Там вони побачили 5-річного хлопчика у брудному одязі. Той повідомив, що батьки пішли з дому, а він направлявся до бабусі, яку не знайшов. Патрульні посадили дитину до службового автомобіля і відвезли її додому — будинку у провулку Ламаному. Там виявилось, що хлопчик проживає в помешканні без вікон, без опалення та в антисанітарних умовах.

У Дніпрі патрульні знайшли хлопчика, яка проживає у неналежних умовах - фото 95879

А мати дитини у момент повернення її додому спокійно спала. Про цей факт поліцейські повідомили ювенальну превенцію Новокодацького району.
Близько опівдня 23 січня до правоохоронців знову надійшло звернення з приводу цього хлопчика, цього разу вже від сусідів. Вони попросили у патрульних подбати про виявлену вночі дитину, оскільки його мати веде асоціальний спосіб життя — пиячить та не працює. Поліцейські, за вказівкою ювенальної превенції, доставили жінку з дитиною до відділку. Туди ж приїхали і співробітники соціальних служб, які й вирішать подальшу долю хлопчика.

У Дніпрі патрульні знайшли хлопчика, яка проживає у неналежних умовах - фото 95880

Нагадаємо, раніше у Дніпрі патрульні затримали чоловіка, який приїхав до міста з чужою 5-річною дитиною. Він був "другом" матері хлопчика. Перебравши напередодні зі спиртним, житель Тернівки забрав дитину, щоб помститися жінці за сварку.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини прямо до свого месенджеру? Підписуйтеся на наш канал в Telegram.

Реклама