У Дніпрі патрульні виявили 10 викрадених телефонів

25 лютого, 15:43
У Дніпрі патрульні виявили 10 викрадених телефонів - фото 1

Десять викрадених телефонів були знайдені за останній тиждень.

Наприклад, на вулиці Пастера поліцейські помітили чоловіка, який переходив проїзну частину в забороненому місці. З ним поспілкувалися, виписали адміністративний протокол і провели поверхневу перевірку речей. Під час останньої у громадянина виявили телефон, який викрали у червні минулого року.

Інші правоохоронці, вже на проспекті Поля, затримали схожого на грабіжника чоловіка. Охоронці порядку також перевірили його речі і знайшли телефон, який розшукують у Києві.


Під час пошуку ще одних грабіжників на вулиці Шмідта інспектори затримали громадянина, який був схожий на одного зі зловмисників. У нього виявили телефон, що розшукувався Хортицьким районним відділом поліції міста Запоріжжя.

А на площі Привокзальній патрульні затримали невідомого, що порушував громадський порядок. Під час перевірки речей у чоловіка знайшли розшукуваний одним із районних відділів поліції Дніпра телефон.


Нагадаємо, раніше у Кам'янському поліція затримала чоловіка, який пограбував дівчину та жінку. Грабіжник відібрав у 16-річної дівчини та 67-річної жінки два мобільні телефони.

Поділитися: