У Дніпрі пара відзначила золоте весілля – 50 років разом

У Дніпрі пара відсвяткувала своє золоте весілля. На ювілей вони побрались удруге.

Любові Михайлівні сімдесят два роки, а її чоловікові Володимиру Семеновичу – сімдесят один. І після п’ятдесяти років життя разом — вони знову біля вівтаря.

«Я ось, сидячи тут, у машині, перед входом, говорю: "Вова, ти знаєш, у мене почали руки тремтіти як перед весіллям тоді, 50 років тому"», — ділиться Любов Гончарова.

І всі ці емоції — завдяки дітям та онукам. Адже сюрприз із повторним весіллям влаштували вони. Син ювілярів каже: готувалися два тижні, аби зробити день незабутнім. Для його сім’ї батьки — це приклад.

«Досі тато займається спортом, у нього щонайменше 2-3 тренування на тиждень, це активні види спорту: бадмінтон, волейбол. Вони ходять багато пішки. У їхні 70 із копійками років це — досить вражає. Хочеться досягти таких самих результатів», — розповідає син ювілярів Дмитро Гончаров.

Володимир Семенович із трепетом згадує знайомство з дружиною. Вони зустрілися випадково, на іншому весіллі. Чоловік каже: це було кохання з першого погляду.

«Бачив, як вона привертала погляди моїх товаришів по навчанню, це мене теж якось так насторожувало. І попереджало, що треба далі рухатися. Впевнений, що це було кохання з першого погляду. Тому що потім, на самому весіллі, — це було кохання з другого погляду», — згадує Володимир Шифрін.

А от Любов Михайлівна з усмішкою на вустах згадує пропозицію руки та серця. Розповідає: до весілля зустрічались один рік, один місяць та один день. Це й стало їхнім щасливим числом.

«Пропозицію він мені, звичайно, зробив красиво. Я була в Анапі, він прилетів до мене. Пішли ми гуляти. І він мені ось так відкриває коробочку, а там каблучка золота», — ділиться Любов Гончарова.

Вдруге сказати "так" у РАЦСі з кожним роком наважується все більше пар.

«Усе більше золотих, срібних та діамантових ювелярів звертаються до своїх відділів ДРАЦС, або замовляють виїзну церемонію, для того, щоб знову сказати так. За 11 місяців поточного року у Дніпропетровській області проведено 26 ювілеїв весіллів», — коментує головна спеціалістка відділу Південно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції Олена Бурчак.

Реклама

Реклама