У Дніпрі оновлюють вулицю Юрія Кондратюка

У Дніпрі оновлюють вулицю Юрія Кондратюка - фото 1

Незабаром дніпряни побачать вулицю Юрія Кондратюка з новим покриттям, освітленням та велодоріжками.

Місцеві нарікають, що капітального ремонту вони не бачили 35 років. Зазначимо, що вулиця Юрія Кондратюка розділяє житлові масиви "Покровський" та "Червоний камінь". Її капремонт триває вже четвертий місяць. Місцеві кажуть: на закінчення робіт чекають із нетерпінням.

Ремонтують 250 метрів вулиці. Нині комунальники закінчують другий етап робіт. Уже провели LED-освітлення, частково проклали дорожнє покриття і встановили бордюри. Нині посипають та утрамбовують щебеневу суміш. Готуються укладати тротуарну плитку.

«Залишилося покласти плитку у цих скверах, де пряма дорога», — говорить представник підрядної організації Сергій Власенко.

Тротуар розширили до трьох метрів. А ще почистили колектор та замінили у ньому труби. Аби вулицю не підтоплювало. Також територію планують озеленити.

«Будуть висаджені близько 120 дерев та близько 700 кущів. Тут будуть зони відпочинку, дитячі майданчики і спортивні майданчики. Також по всій території у нас укладено газон і буде автоматичний полив», — говорить заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко.

На все з міського бюджету витратили 42 мільйони гривень. Роботи планують завершити до першого листопада.

Реклама

Раніше ми писали про те, що у Карпівці завершують реконструкцію шкільного стадіону.

 

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама