У Дніпрі оновили школу № 40

У Дніпрі оновили школу № 40 - фото 1

У навчальному закладі це перший ремонт за останні 50 років.

У школі відремонтували спортивну залу, а також реконструювали роздягальню і вбиральні.

«Ця зала стала безпечною — це найголовніше.
Нам додали радіатори, зробили вентиляцію, що працює за методом кондиціонування. Матеріально-технічна база теж потужна, що дозволяє робити освітній простір більш ефективним. Працювати в такій залі — саме задоволення як дітям, так і вчителям. У захваті залишилися всі», — наголошує директорка школи № 40 Наталія Стороженко.


РекламаЯк повідомляє сайт Дніпровської міської ради, оновлення спортивної зали дозволяє школі відкривати нові секції. Тут планують проводити заняття із тхеквондо, а також черлідингу.

«Усе це — в межах нашої програми “Місто без околиць”. Ремонти виконані якісно. Це капітальне оновлення, зокрема з перевкладанням комунікацій. У наших навчальних закладах робимо ремонти, насамперед, вбиралень. Цього не треба соромитися, адже це — дуже важливі речі. Комфорт потрібен як дітям, так і вчителям. Те саме стосується і врахування безбар’єрності. Ми і надалі ремонтуватимемо школи — по всьому місту. У нас чималі плани — ми знаємо, що робити. Пріоритети розставлені — у взаємодії з педагогічною та батьківською радами», — заявив міський голова Дніпра Борис Філатов.

 


Нагадаємо, раніше у Жовтих Водах у школі "Перспектива" завершили реконструкцію стадіону. Як заявив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, завершений і благоустрій шкільного подвір’я.

Реклама