У Дніпрі оголосили жалобу через трагедію на Південмаші

Траур у Дніпрі. ФОТО: Міська рада Дніпра - фото 1
Траур у Дніпрі. ФОТО: Міська рада Дніпра

У Дніпрі 28 та 29 січня оголосили жалобу через трагедію на державному підприємстві "Південний машинобудівний завод".

У Дніпрі оголосили жалобу через трагедію на Південмаші. Перед будинком міськради приспустили прапори. Про це повідомляє пресслужба Міської ради Дніпра.

«У Дніпрі 28 та 29 січня оголосили жалобу через трагедію на державному підприємстві "Південний машинобудівний завод". Відповідне рішення підписав міський голова Дніпра Борис Філатов. Перед міськрадою, а також на будівлях комунальних підприємств та закладів приспустили державні прапори та повісили жалобні стрічки. У мерії Дніпра висловлюють співчуття сім'ям та близьким загиблих», — йдеться у повідомленні міської ради Дніпра.

Нагадаємо, що 27 січня 20-річний солдат Рябчук Артемій Юрійович 2001 року народження почав стріляти по товаришах по службі. Після чого втік зі зброєю. Його оголосили у розшук. О 9:30 молодика затримали у Підгородному.

Внаслідок цього 5 людей загинули, а ще 5 отримали поранення. Під час надання медичної допомоги померла військовослужбовець НГУ, яка також отримала вогнепальні поранення. У місті запроваджено поліцейську операцію "Сирена".

Четверо з поранених перебувають у лікарні імені Мечникова, один — у 16 ​​лікарні, у відділенні відновлювальної хірургії та реабілітації кисті.

ДБР порушило справу за трьома статтями:

  1. ст. 115 (вбивство)
  2. ст. 408 (дезертирство)
  3. ст. 410 (викрадення та присвоєння зброї та боєприпасів)

Слідчі ДБР перевіряють психічний стан стрільця та мотиви.

Реклама

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама