У Дніпрі обласна рада прийняла регіональний бюджет на 2021 рік

23.12.2020, 13:34
У Дніпрі обласна рада прийняла регіональний бюджет на 2021 рік - фото 1

Підтримали бюджет області на наступний рік 103 із 113 присутніх на сесії обласної ради депутатів.

Як повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, незважаючи на «карантинні» складнощі, на розвиток інфраструктури передбачили понад 2.5 мільярди гривень.

«Наш підхід - системний розвиток регіону. Головний кошторис область прийняла вчасно, а отже втілюватимемо важливі інфраструктурні проєкти з першого дня нового року. Працювати будемо злагоджено та на результат», – зазначив Валентин Резніченко.
Один зі згаданих вище більше 2.5 мільярдів гривень буде спрямований на розбудову соціальної інфраструктури.
1.4 мільярд гривень підуть на розбудову об’єктів житлово-комунального господарства та ремонт доріг (60.5 % цих грошей – з Державного дорожнього фонду), а 220 мільйонів гривень заплановано витратити на покращення екологічної ситуації.
Також у бюджеті передбачене зростання видатків на освіту (зокрема, зарплатню педагогів). Це стало можливим частково за рахунок збільшеної субвенції з держбюджету – у 2021 році Дніпропетровщина отримає на освіту 768 мільйонів гривень. Це приблизно 26.5 % від запланованої загальної суми видатків на галузь (майже 2.9 мільярди гривень).

«Працюючи над обласним бюджетом-2021, врахували економічну ситуацію і ризики COVID-19. Коронавірус та карантин вносять корективи. Заплановані доходи головного кошторису напружені, проте реальні. Вони дозволять фінансувати необхідні видатки. Це означає, що люди зможуть вчасно отримувати зарплату, стипендії, пенсії, соціальну допомогу», – наголосила директорка департаменту фінансів Дніпропетровської обласної державної адміністрації Тетяна Шебеко.

 

Нагадаємо, раніше Верховна Рада прийняла державний бюджет на 2021 рік.

А також міськрада Дніпра прийняла муніципальний бюджет на наступний рік.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: