У Дніпрі обговорили стратегію розвитку міста

У Дніпрі обговорили стратегію розвитку міста - фото 1

Дніпро 2030 — яке воно, наше місто, у найближчі 10 років? Стратегію розвитку Дніпра обговорювали сьогодні. Уже вдруге зустрілися громадськість, суспільство, досвідчені чиновники та фахівці.

Ініціатор зустрічі — "Команда Дніпра". Під час створення стратегії в першу чергу дослухаються до жителів та покладаються на досвід європейських експертів.

"Це проєкт не влади. Це проєкт громадськості. Ми хочемо зрозуміти, спілкуючись із громадськістю, які болючі питання у них є. На базі цієї думки суспільної, ми плануємо збудувати стратегію міста", — каже співзасновник ГО "Команда Дніпра" Влад Малько.

Один із лекторів — секретар Сумської міської ради. Саме там у грудні ухвалили стратегію розвитку "Суми2030". Тепер приїхали ділитися досвідом і з нами.

"З владних кабінетів не завжди видно, що відбувається реально і коли ми почали цей процес, ми побачили, що, десь відсотків 60 ми просто не помічали", — говорить секретар Сумської міської ради Андрій Баранов.

Ще онде місто, але вже Європейське, на прикладі якого будуватимуть стратегію розвитку Дніпра 2030, це — Люблін. Саме польські експерти допомагали Сумам.

"Хочемо на їхньому прикладі розповісти, як це було, як поляки з українцями співпрацювали і писали загальну стратегію для міста в Україні", — говорить стратег міста Люблін Кшиштоф Лонтка.

Лейла Аббасова

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Реклама