У Дніпрі нагородили медиків "Мечникова"

22.06.2020, 16:22
У Дніпрі нагородили медиків "Мечникова" - фото 1

Почесне звання заслуженого лікаря отримали 5 співробітників медзакладу.

Державні відзнаки вручав голова Дніпропетровської обласної адміністрації Олександр Бондаренко. Медики кажуть: зараз особливо складні часи в їхній роботі, тому вдячні за увагу та підтримку.

«Я щаслива, для мене це досить несподівано, але я безмежно щаслива. Це висока оцінка», — розповідає лікар-кардіолог ОКЛ ім. Мечникова Лариса Биковська.


Окрім цього, указом Президента України орден князя Ярослава Мудрого 4-го ступеня отримав головний лікар обласної лікарні Сергій Риженко. Подібна відзнака є однією з найвищих в Україні, і її отримують за визначні заслуги перед державою.

«Завжди мудрість — це найвище звання. Я вважаю, що це такий аванс, який дає змогу стати ще трошки мудрішим, особливо в питанні допомоги рядовим нашим жителям. Я буду робити все можливе, щоб кожен, хто потрапив у біду, обов'язково мав шанс вижити та вилікуватися», — сказав Сергій Риженко.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: