У Дніпрі на ж/м “Тополя-3” вже п'ятий рік пустує дитячий садочок

18 січня, 21:01
У Дніпрі на ж/м “Тополя-3” вже п'ятий рік пустує дитячий садочок - фото 1

Покинута споруда розташована впритул до житлових будинків, а у кількох десятках метрах від неї знаходиться школа.Місцеві кажуть, там часто помічають п'яниць та безхатченків, тому дітей все страшніше відпускати на вулицю самих. Але шлях до школи через дитсадок є найкоротшим.

«Тут постійно якась дурниця відбувається, неодноразово я навіть викликала поліцію, тому що постійно заходять якісь люди, якісь крики, ори, в основному підлітки. Багато наркоманів і всього тут, вони постійно ходять. Я не знаю, що вони тут шукають», - розповідає мама Вікторія Личана.


За словами місцевих, 20 років тому тут був дитячий садочок. Потім у будівлі розташували відділення поліції та соцзахисту. Утім, ось вже 5 років як споруда пустує.

«Діти ходять, і тут ось діючий дитячий садок. А діти гуляють і бачать це все, буквально ось 5 метрів. Підлітки лазять з пивом. Це те, що було очевидно видно, музика на всю», - поділилась жителька Дніпра Ольга Бернівек


Взимку тут гріються безхатьки, а підлітки влаштовують посиденьки. Потрапити до покинутого садочку нескладно, бо всі двері та вікна виламані. Всередині купи сміття, шприців та навіть сліди від багаття.
Місцеві кажуть, не раз зверталися до міськради. Та відповіді, що буде з садочком, не отримали. У мерії кажуть, будівлю планують продати чи здати в оренду. Та охочих поки немає.

«Локація цього дитячого садочка не дуже приваблива для комерції. Він знаходиться дуже на відстані від транспорту, немає зручних під'їзних шляхів. Зносити - це останнє. Наша задача ефективно використовувати кожен підвал чи будь-яку нежитлову будівлю, а ця будівля така фундаментальна, вона має дуже багато квадратних метрів, вона в хорошому стані», — заявила заступниця директора департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради Альона Турчак.


Та якщо в найближчі 10 років будівлю не здадуть в оренду чи не продадуть, а скарги від жителів надходитимуть і надалі, садочок все ж змушені будуть знести.

Поділитися: