У Дніпрі на Європейській площі невідомі повалили Ханукію

У Дніпрі на Європейській площі невідомі повалили Ханукію - фото 1

У Дніпрі група молодиків повалила дев’ятисвічник, який було встановлено з нагоди свята Хануки.

У Дніпрі на Європейській площі група молодих людей повалила великий світильник (дев'ятисвічник), який був встановлений з нагоди свята Хануки. Про це повідомляє "Дніпро Оперативний".

Цей інцидент стався 29 листопада близько 5:50 ранку на Європейській площі. Невідомі молодики підійшли до великого світильника Ханукії та почали пересувати його, паралельно знімаючи все на телефони. Хлопці вирішили повернути конструкцію, та у цей час вона впала.

Юнаки вирішили швидко покинути місце події.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що Президент України Володимир Зеленський анонсував про виплати по 1000 грн кожному, хто пройде повний курс вакцинації від коронавірусної інфекції. Гарант зазначив, що ця програма стартує 19 грудня, і до кінця року на неї витратять 3 млрд грн і стільки ж — у 2022 році. Така "акція" зацікавила шахраїв, котрі вирішили заробити на цьому. Аферисти розсилають у месенджерах та на e-mail фішингові листи нібито з виплатами за вакцинацію у розмірі 7000 гривень. І для цього потрібно перейти за вказаним посиланням, щоб людина ввела особисті дані та вписала реквізити своєї банківської картки.

Також ми писали, що у Дніпрі затримано злочинне угруповання. Організатором був 30-річний дніпрянин. Він керував та контролював усі дії учасників. Здебільшого злочинці вимагали гроші, змушували повертати вигадані борги та залякували підприємців для отримання їхнього прибутку. У злочинному угрупованні була чітка ієрархія, де кожен відповідав за свій напрямок. На спільниках був підбір "кадрів" для скоєння злочинів, пошук потенційних жертв серед підприємців, усунення конкурентів на ринку, надання психологічного тиску, скоєння злочинів, легалізація коштів, отриманих злочинним шляхом, та силовий блок.

Реклама

Реклама