У Дніпрі на вулиці Березинській реконструюють прибудинковий сквер

У Дніпрі на вулиці Березинській реконструюють прибудинковий сквер - фото 1

Жителям Березинки на лівому березі Дніпра презентували проєкт реконструкції прибудинкового скверу біля вул. Березинська, 28. Народний депутат Дмитро Кисилевський представив план і графік робіт із благоустрою зеленої зони мікрорайону.

Проєкт складається з облаштування доріжок із тротуарної плитки, встановлення огорожі, вуличного освітлення, лавок і пісочниці. Роботи планують завершити до середини грудня.

«Це промислова частина міста, і кожен клаптик зеленої зони тут на вагу золота. На лівому березі дуже багато місць, які потребують реконструкції. Очевидно, що у міської влади не вистачає сил на все, і мені хотілося б, щоб більше міських грошей витрачалося на лівому березі», — підкреслив Дмитро Кисилевський під час презентації.

Раніше, під час виїзного прийому, місцеві активісти звернулися до народного депутата з проханням посприяти в реконструкції невеликого прибудинкового скверу. У планах міської влади його оновлення не передбачалося, а своїми силами жителі вже зробили все можливе для благоустрою: аварійні ремонти, фарбування майданчика.

«Часто прибудинкові території вони дуже недоглянуті і некрасиво виглядають. Ініціативу підтримую. Чим зеленіша, тим красивіша», — говорить Лілія, мешканка будинку.

Сквер знаходиться поруч із великим ринком і дорогою з активним транспортним рухом. Сьогоднішній стан території наражає на небезпеку життя дітей, що часто вибігають на проїжджу частину. Після реконструкції прибудинковий сквер стане більш безпечним і комфортним для відпочинку.

Створення місць для дозвілля і відпочинку жителів лівого берега — частина виборчої програми Дмитра Кисилевського. Народний депутат залучає для реалізації таких проєктів місцевих жителів, міську владу і промислові підприємства лівого берега.

Сквер на Березинській стане другим реалізованим проєктом із благоустрою зелених зон лівого берега цього року. Першим проєктом став прибудинковий сквер на Донецькому шосе, 99 (Лівобережний-3). Його реконструкцію закінчили в жовтні. Реалізація цих проєктів відбувається без використання бюджетних коштів.

 

Реклама