У Дніпрі на Володимира Великого зіткнулися Subaru та Chevrolet: є постраждалі

У Дніпрі на Володимира Великого зіткнулися Subaru та Chevrolet: є постраждалі - фото 1

15 січня на перетині вулиць Князя Володимира Великого та Половицької сталася аварія за участю Subaru та Chevrolet. Внаслідок ДТП постраждали жінка та дівчинка.

У суботу, 15 січня, на перехресті вулиці Князя Володимира Великого та вулиці Половицької зіткнулися Subaru Forester та Chevrolet Lacetti.

Водій Chevrolet їхав Князя Володимира Великого у бік центру. У цей час водій Subaru їхав з боку Січеславської Набережної по вулиці Половицькій, він не поступився дорогою Chevrolet на перехресті та автомобілі зіткнулися.

ДТП у Дніпрі - фото 207711

ДТП у Дніпрі
Фото: Дніпро Оперативний

Є постраждалі- фото 207712

Є постраждалі
Фото: Дніпро оперативний

Внаслідок аварії постраждали дві пасажирки Chevrolet – жінка та дівчинка. Жінку госпіталізували до обласної лікарні ім. Мечникова з травмою носа та голови. Дівчинку – в обласну дитячу лікарню в шоковому стані зі струсом мозку.

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі та області шукають 12-річну школярку.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама