У Дніпрі на стихійному смітнику невідомі вивантажили причепи з медичними відходами

04 березня, 20:02
У Дніпрі на стихійному смітнику невідомі вивантажили причепи з медичними відходами - фото 1

Трупний запах, шприци і ганчірки з кров'ю. У Дніпрі на стихійному смітнику невідомі вивантажили цілі причепи з медичними відходами. Гору непотребу поблизу вулиці Чорноземної помітили місцеві.

Серед сміття лежали рентгенівські знімки, використані засоби індивідуального захисту, голки від шприців, забори аналізів, бинти з кров'ю та медичні папери за різні роки.

Кому належить все це — нині встановлює поліція.

«На місці працювала оперативна група. Вказана інформація внесена до єдиного обліку поліції № 3. Наразі правоохоронці встановлюють походження виявлених відходів. Установлюють свідків та очевидців події та переглядають камери відеоспостереження», — говорить речниця Дніпровського відділу поліції Аліна Стадник.

У департаменті екології про смітник знають. Кажуть: стихійне звалище існує вже декілька років. Надалі його планують сортувати і поетапно вивозити. Утім коли саме — не уточнюють.

«Буде розглядатися питання щодо поетапної ліквідації звалища загалом. Повинна визначитися категорія відходів, і для кожної категорії відходів є свій метод її утилізації», — каже начальник управління охорони навколишнього середовища міського департаменту екологічної політики Ярослав Крисько.

 

Поділитися: