У Дніпрі на Слобожанському проспекті знову не працює ескалатор: у чому причина?

Вандали вивели з ладу підйомник на Слобожанському проспекті. Коли його полагодять та чи знайдуть винних?

Тільки-но запустили, а тепер знову закрили на ремонт. Мова про ескалатор надземки на Слобожанському проспекті. Тепер він приглянувся вандалам, які вивели з ладу підйомник. Коли його полагодять та чи знайдуть винних?

Мінімум двічі на день надземним переходом користується Олена. Зранку відводить дитину до садка, потім — по справах, а ввечері знову береться за візочок. Каже: з ескалатором було хоч і некомфортно спускатися, проте легше, ніж слизькими сходами.

«Живу я з того боку. У садок мені йти на другий бік. Мені або обходити Сонячним або спускати коляску. Він не працює кожну зиму. Ось кожної зими вони його закривають», — каже Олена Яроцька.

І зараз скористатись ескалатором жінка теж не може.

Невідомі побили скло на одному з ескалаторів буквально через три дні після того, як його відремонтували. Зараз підйомник знову зупинили.

Прибирати уламки скла та вичищати його з-під двигуна ескалатора вже взялися підрядники.

«День вичищати, потім треба замовити частину конструкції, яка у нас у Дніпрі та в області ніде не робиться», — зазначає Борис Ковальчук, майстер компанії-підрядника.

Спіймати вандалів на гарячому охорона, що чергувала у надземці, не встигла. Кажуть, що усе сталося рано-вранці. Зайшли, розтрощили досить міцне скло і втекли.

«Були пошкоджені механізми, поручень, що наводить привід цього ескалатора. Ремонт займе десь 10 днів», — говорить Олександр Цирульніков, заступник начальника управління з ремонту та утримання КП "Уреа".

Діями хуліганів обурені жителі лівобережжя, яким доведеться ще мінімум тиждень долати десятки сходинок, аби перейти на інший бік.

«Звичайно, важко. Особливо взимку зараз, особливо літнім. Як справлятися, якщо треба ходити — ходитимемо. По повітрі ж не полетиш», — каже Наталія Попова, жителька Дніпра.

У мерії вже надіслали заяву до поліції. Зараз вандалів розшукують.

Реклама

Андрій Замковий
Андрій Замковий Редактор Випускник журфаку ДНУ ім. Олеся Гончара. В ЗМІ працюю вже більше п’яти років. Починав із газетних публікацій, потім був редактором сайту новин. Із березня 2020-го — кореспондент “Деталей”. Люблю знімати сюжети про спорт, автомобілі та цікавих людей.

Реклама