У Дніпрі на Слобожанському проспекті зіпсували газон і гойдалки в новому сквері

Новий сквер на Слобожанському проспекті. Фото: Інформатор - фото 1
Новий сквер на Слобожанському проспекті. Фото: Інформатор

Сквер на Слобожанському проспекті у Дніпрі — новий об'єкт, який відкрили 11 вересня 2021 року, на День міста. За словами міських чиновників, уже через декілька днів там почали ламати гойдалки, викрадати елементи конструкцій. Сума завданих збитків може скласти близько мільйона гривень.

Через кілька днів після відкриття скверу на Слобожанському проспекті вже було зламано дитячий ручний екскаватор, пошкоджено гойдалки, вирвано та викрадено деякі елементи конструкцій і зіпсовано газон, повідомляє "Наше місто".

«Буквально через кілька днів після Дня міста ми виявили наслідки дій вандалів. Зокрема зламали дитячий ручний екскаватор, який у пісочниці, було пошкоджено кілька гойдалок, а деякі елементи було вирвані та викрадено», — коментує заступник мера Дніпра Михайло Лисенко.

Зазначається, що сквер побудували за кошти платників податків — жителів міста.

За словами генерального директора "Будінвест" Сергія Гавриленка, завдані збитки можуть скласти більш ніж мільйон гривень.

«На дитячому майданчику ланцюги було обірвано. Також було зіпсовано дві сходинки, які не призначені для людей вагою понад 70 кг, скрізь є відповідні таблички. Крім того, навколо скверу зіпсовано газон, гойдалки. Все це буде полагоджено підрядною організацією», — розповів представник "Будінвест".
Пошкодили газон - фото 190424

Пошкодили газон
Фото: Наше місто

У парку зламали конструкцію качель - фото 190423

У парку зламали конструкцію качель
Фото: Наше місто

 

Реклама

Раніше ми писали, в Дніпрі на мікрорайоні "12 Квартал" триває реконструкція алеї ім. Б. Кротова.

Яна Кривобок
Яна Кривобок Редактор сайту 34.ua. Пишу про актуальні події Дніпра і України. У фокусі: соціальна сфера і культура.

Реклама