У Дніпрі на Слобожанському проспекті невідомі розбили скло у надземному переході

Фото: Дніпро Оперативний - фото 1
Фото: Дніпро Оперативний

14 січня невідомі розбили скло пішохідного мосту, внаслідок чого перестав працювати ескалатор у надземному переході на Слобожанському проспекті.

14 січня приблизно о п'ятій ранку в Дніпрі на Слобожанському проспекті троє невідомих розбили скло пішохідного мосту. Після цього зловмисники втекли. Про це повідомляє Дніпро Оперативний.

За словами охоронця надземного переходу, троє невідомих хлопців розбили скло пішохідного мосту, внаслідок чого перестав працювати ескалатор. Після цього молодики зникли у напрямку Центрального мосту.

Поліцейські приїхали на місце події, все оглянули та опитали свідків. Зазначено, що вони шукають правопорушників, але знайти їх поки що не вдалося.

Раніше ми писали, що 13 січня на мисі Канаверал у США відбувся запуск українського супутника “Січ-2-30”. Космічний апарат здійнявся у небо разом із ракетою-носієм Falcon 9, розробленою у компанії SpaceX, в межах місії Transporter 3. Наш супутник відправили зі стартового комплексу SLC-40 на базі ВПС США о 17:25 за київським часом.

Нагадаємо, що супутник “Січ-2-30”, виготовлений КБ “Південне” у Дніпрі та відправився до США ще на початку грудня 2021 року. Космічний апарат успішно пройшов усі випробування. Спочатку його запуск на навколоземну орбіту було заплановано на 10 січня 2022 року, але потім перенесли на 13 січня.

Він став третім за період Незалежності та першим за останні десять років запуском космічного супутника "Січ-2-30". Для того, щоб усе пройшло вдало, Україна подала заявку щодо включення частотно-орбітального ресурсу для експлуатації "Січ-2-30" до Міжнародного довідкового регістру частот МСЕ на запланованих орбітах.

Реклама

Реклама