У Дніпрі на Слобожанському облаштовують новий сквер

Фото: Міськрада Дніпра - фото 1
Фото: Міськрада Дніпра

Зелений оазис посеред кам'яних джунглів. У спальному районі Дніпра на Слобожанському проспекті облаштовують новий сквер. У ньому буде безліч дерев і зона відпочинку для малечі, кажуть у мерії. Що підрядники встигли зробити зараз? І коли сквером вже можна буде погуляти?

Нову зону відпочинку тільки облаштовують. Згодом тут буде сквер, а поки місцину огородили залізним парканом. За ним — наповну працює техніка.

Робітники укладають плитку і висаджують дерева: клени та платани. Рослин нині близько 120, та їх привезуть іще, кажуть підрядники. Додадуть, зокрема, сакури.

«Буде більше шести видів дерев, які принесуть дуже велику красу в той витвір, в той об'єкт, який ми зараз доробляємо» — поділився гендиректор підрядної організації Сергій Гавриленко.

Площа іншого об'єкта — майже два гектари. Тож вистачить місця і для дитмайданчиків, і для вигулу собак, кажуть у мерії. Облаштувати тут зону відпочинку вирішили, бо просили самі жителі.

«Вони виграли, набрали необхідну кількість голосів у Бюджеті участі. Тут було передбачено тільки встановлення лавочок та тротуарної плитки. Але ми відкоригували проєкт, вирішили зробити глобальну реконструкцію», — сказав заступник міского голови Дніпра Михайло Лисенко.

Окрім того, облаштують і фасади будинків, під вікнами яких зараз проходять роботи.

«Фасади будуть утеплені, будуть заховані кондиціонери. Знизу фасади будуть оздоблені декоративною штукатуркою. Завершити роботи плануємо разом із завершенням будівництва скверу», — поділився представник міського департаменту житлового господарства Єгор Худяков.

А сквер на Слобожанському планують відкрити на День міста. Та він у Дніпрі такий буде не один, додають чиновники. Зону відпочинку на кшталт цієї вже наступного тижня почнуть облаштовувати і на житломасиві Парус.

Реклама

Реклама