У Дніпрі на Перемозі оновили транзитний водопровід

У Жовтневому районі Дніпра, у підвалі одного з будинків, зробили ремонт транзитного водопроводу.

У Дніпрі оновили транзитний водопровід у підвалі будинку на житломасиві Перемога. Роботи розпочали у серпні і виконали вже на 98%: вирізали старі пошкоджені труби, замінили на нові та встановили колодязі. Нині під’єднують внутрішньобудинкові мережі до нової магістральної лінії. Це має зменшити аварійність та забезпечити мешканців стабільним водопостачанням. Його обіцяють відновити до кінця року.

«Проклали всередині приблизно 600 метрів трубопроводу і зовні проклали "зовнішку" в 400 метрів. Повторюся, труби утеплені. Пускали тут трубу під асфальтним полотном і робили врізання в деяких частинах колодязів, тобто тут стоять 16 колодязів», — розказав заступник начальника міського Департаменту капітального будівництва Ростислав Голубовський-Єрощук.

Про те, з якими проблемами стикалися жильці дому раніше розповіли у керівній компанії.

«Аварійні ситуації відбувалися тут майже щотижня або без попередження, вночі, у вихідні дні, були незручності для мешканців, маса звернень. Тепер винесли цей трубопровід із будинку. Усі будинки будуть підключені індивідуально, за незалежною системою», — зазначив директор керівної компанії Максим Дегтяренко.

Реклама

 

Марина Положай
Марина Положай Кореспондентка. Досвід роботи — 1 рік. Улюблені теми матеріалів: тварини, б'юті-індустрія, стиль життя, освіта.

Реклама