У Дніпрі на Перемозі невідомі балончиком розмальовують машини

У Дніпрі на Перемозі невідомі балончиком розмальовують машини - фото 1

У Дніпрі на Перемозі невідомі зіпсували десять автомобілів. Вони балончиком розмальовують машини. Троє господарів уже написали заяви до поліціъ. Хуліганів шукають.

У Дніпрі на житломасиві "Перемога" попсували з десяток машин. Місцеві ж розповідають: таке у їхньому дворі стається не вперше. І вже навіть припускають, хто б це міг зробити. Що на це відповідають у поліції? І кого ж підозрюють самі власники машин?

Червоні лінії вздовж усієї автівки — від капота й аж до багажника. Так у дворі на Мандриківській фарбою з балончика розмалювали з десяток машин.

Зранку звістку про хуліганів почула власниця автівки — Тетяна. Каже: чи залишати тепер легковик у дворі постійно — не знає.

«Протягом дня безпечно, а ось вночі, звичайно, недобре. Можливо, якісь хлопці зійшли з розуму і просто псують майно», — говорить власниця автівки Тетяна Голубнича.

І псують не вперше, згадує Андрій. Такий самий випадок був зо два місяці тому. Автівці чоловіка хоч і не дісталося, але товариша — шкода.

«У мене товариш тут живе в цьому будинку. Машина його минулого разу постраждала. Ну, вони відтерли підручними засобами», — говорить власник автівки Андрій Лазаренко.

А от Андрій свою машину залишає на парковці. Місце там коштує понад три тисячі на місяць. Для нього — небагато. Та інші автомобілісти цінами невдоволені. Ба більше, навіть підозрюють у тих малюнках власників стоянки.

«Мешканці дуже не задоволені. Думають, що це якось пов'язано з тим, що це нову парковку побудували. Думають, що таким чином власників машин стимулюють купувати або в оренду брати паркомісця», — говорить власник автівки Андрій Ломакін.

Тим часом на парковці спілкуватися з журналістами поки не бажають. Однак поза камерою все ж запевняють — малював хтось інший. Хто ж саме їх розмальовує — у поліції ще з'ясовують.

«Наразі вказана інформація зареєстрована до журналу єдиного обліку відділення поліції номер 5. Зараз правоохоронці переглядають відео з камер спостереження, встановлюють свідків події», — говорить речниця Дніпровського відділу поліції Аліна Стадник.

Реклама

Доки ж слідчі перевіряють усіх причетних — автовласники пишуть заяви. Нині до поліції звернулися вже троє постраждалих.

Реклама