У Дніпрі на перехресті Запорізького шосе і вулиці Шинної встановили острівець безпеки

03 серпня, 21:39
У Дніпрі на перехресті Запорізького шосе і вулиці Шинної встановили острівець безпеки - фото 1

Таких світлофорних об'єктів у місті п'ять, частково обладнаних — близько сімдесяти.

Острівок безпеки, пластикова розмітка і сучасний світлофор. У Дніпрі облаштували перехрестя Запорізького шосе і вулиці Шинної. Для автомобілістів встановили LED-підсвітку і колесовідбійний брус.

«Це є колесовідбійний брус. Це нормальна європейська практика, такі встановлюють, наприклад, у Німеччині. Вони з оцинкованого металу. Щороку ми намагаємось хоча б одну велику вулицю зробити пластиком, ця технологія є більш довговічною», — ділиться Антон Андрієнко, головний спеціаліст відділу забезпечення діяльності міського голови та його заступників.
«Упродовж останніх років з’явилося більше двадцяти острівців безпеки, хоча раніше вони не з’являлись узагалі. Це відбулось, тому що у 2018 році внесли зміни до державних будівельних норм, і, на щастя, профільні спеціалісти не ігнорують їх, а активно впроваджують», — повідомляє представник спільноти Urban Dnipro Руслан Шаринов.

Місцеві кажуть: перехрестя стало безпечнішим. Утім часу на перехід літній людині чи мамі з візочком недостатньо.

«Ви бачите, 30 секунд — це дуже мало, щоб мамі з дитиною пройти. Це поки ми на велосипеді, пішки будемо йти — не дуже зручно. Острівці — так, це чудово, але в цілях безпеки ми не зупиняємося там», — ділиться місцева жителька Наталія Говорун.
«Думаю, постарше людям бракує часу, мені достатньо. Зелений відразу тільки вмикається — і я йду, намагаюся не зупинятися там», — розповідає місцева жителька Галина Рахвальська.

На весь комплекс із міського бюджету витратили понад 2 мільйони гривень.

Поділитися: