У Дніпрі у переході через Слобожанський проспект уже 4 місяці не працює ескалатор

15 квітня, 20:22
У Дніпрі у переході через Слобожанський проспект уже 4 місяці не працює ескалатор - фото 1

Чотири місяці без ескалатора. У переході, що на Слобожанському проспекті, не працює один підйомник. Пішоходи змушені підніматися сходами, але не всім це під силу.

Скаржаться мами з візочками та пенсіонери. Чому не працює та коли полагодять ескалатор? Дізнавалася Марина Положай.

Із візочком у руках і з допомогою перехожих. Бо інакше проспект не перейдеш, скаржиться Анна. Тепер, коли ескалатор не працює, дістатися магазину чи лікарні з донькою — важко.

«Рідко якийсь чоловік підніме, допоможе. Уявіть, дитина 11 кілограмів важить, уявіть, його підняти, дотягнути до будинку, навіть якщо це одна зупинка, це дуже важко постійно на руках, а ще плюс візочок», — говорить жителька Дніпра Анна Нікітіна.

Та важко не лише мамам із візочками, а всім — скаржаться місцеві.

Інакше доводиться прямувати до найближчого світлофора і обходити цілий квартал.

Не працює підйомник четвертий місяць поспіль, скаржиться 70-річна Валентина Іванівна. Каже, що переходити на другий бік дороги без ескалатора — важко і довго. Уже навіть зверталася до владців по допомогу. І отримала відповідь:

«Що немає фінансування. Ну як це так? Давайте я стану з гаманцем і сумкою, і буду збирати гроші, і мені люди будуть давати, і відремонтуємо за свої гроші, так виходить?» — каже жителька Дніпра Валентина Ляшок.

У міському департаменті благоустрою кажуть, що зламався так званий стрічковий механізм рухомої доріжки. І все через недбальство самих людей.

«Люди, які перестрибують із ескалатора на ескалатор, граються. Розсипані болти, які привели до поломки 10 сходинок, вивели ланцюг із ладу, і один ескалатор повністю зупинився», — розповідає заступник начальника управління міського департаменту благоустрою та інфраструктури Олександр Цирульніков.

Аби відновити підйомник, знадобиться близько двох мільйонів гривень, кажуть фахівці. Наразі триває тендер, а з середини травня обіцяють почати ремонт.

Поділитися: