У Дніпрі на Набережній Заводській і вулиці Максима Дія висадили 70 молодих саджанців

13 жовтня, 16:20
Фото: пресс-службе Днепровского горсовета - фото 1
Фото: пресс-службе Днепровского горсовета

Екологічна модернізація міста проходить у межах декадника "Дніпро квітучий".

У Дніпрі триває озеленення міста. Так, на житлових масивах Червоний камінь і Покровський висадили 70 молодих дерев. В екологічній акції взяли участь місцеві жителі, а також слухачі "Університету третього віку". Про це повідомили в прес-службі Дніпровської міськради.

Так, в рамках акції "Дніпро квітучий", ініційованою мером міста Борисом Філатовим, городяни висадили біля дитячого садка на вулиці Максима Дія 30 саджанців горобини, черемхи, а також декоративних слив Піссарда. Ще 40 деревець посадили на вулиці Набережній Заводській біля пам'ятника воїнам 152 стрілецької дивізії.

«Для висаджування обирали такі дерева, які виросли з самого зернятка у нашій області, тож вони адаптовані саме під умови нашого міста. Це ясен золотистий, черемха, горобина звичайна та декоративна слива Піссарді. Час обрано найкращий, напередодні пройшов дощ, тож приживлюваність саджанців буде на 20—30% кращою», — зазначив фахівець в галузі озеленення Дмитро Кулібаба.

У прес-службі міськради також додали, що під час декадника "Дніпро квітучий", працівники департаментів мерії, слухачі "Університету третього віку" і члени ОСББ та ЖБК в різних куточках нашого міста висадять практично 800 дерев.

Раніше ми писали, що Дніпро приєднався до екологічного руху: місцеві під час пробіжки прибирають місто.

Поділитися: