У Дніпрі на Набережній Перемоги оновлюють освітлення

У Дніпрі на Набережній Перемоги оновлюють освітлення. ФОТО: Міська рада Дніпра - фото 1
У Дніпрі на Набережній Перемоги оновлюють освітлення. ФОТО: Міська рада Дніпра

У Соборному районі Дніпра продовжується робота зі зміни освітлення на Набережній Перемоги. Комунальники встановлюють сучасні LED-світильники.

У Дніпрі продовжують модернізувати зовнішнє освітлення на вул. Набережній Перемоги. Про це повідомляє пресслужба міської ради Дніпра.

Сьогодні, 27 січня, комунальники встановлюють LED-світильники на ділянці біля скверу "Прибережний". Роботи планують закінчити до кінця лютого.

«Замість старої лінії з неізольованого алюмінієвого проводу проведуть нову повітряну лінію з самонесного проводу протяжністю у 6 тисяч метрів. Також встановлять 146 подвійних кронштейнів. Змонтують 294 LED-світильники, адже вони зекономлять електроенергію та яскравіше світитимуть. До того ж, вся Набережна Перемоги поступово переводитиметься на LED-освітлення», — зауважив начальник виробничо-технічного відділу КП "Міськсвітло" Дніпровської міської ради Андрій Кравець.

За словами чиновників, роботи проводяться у будь-яку погоду. Щодня працюють 4 одиниці техніки та 12 людей.

«Ми працюємо постійно, у будь-яку погоду. Звичайно, дотримуючись правил техніки безпеки. Усе постійно перевіряємо й робимо на совість», — розповів підрядник Олексій Григораш.

Зміна освітлення відбувається ще й в інших частинах району.

«Торік ми провели оновлення на ділянці від Мерефо-Херсонського мосту до інституту фізкультури, також проводилась реконструкція по просп. Героїв», — підсумував Андрій Кравець.

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі з'явилися перші камери автофіксації, одна з яких розташована на перехресті Набережної Перемоги і Селянського узвозу.

Реклама

Щербачов Андрій
Щербачов Андрій Редактор сайту 34.ua. Більше 10 років пишу у блогах про лондонський Арсенал. Люблю писати про спорт, музику та кіно.

Реклама