У Дніпрі на Маяковського зробили нове освітлення

Ремонт освітлення у Дніпрі. ФОТО: Міська рада Дніпра - фото 1
Ремонт освітлення у Дніпрі. ФОТО: Міська рада Дніпра

У Новокодацькому районі Дніпра зробили ремонт вуличного освітлення.

На Маяковського у Дніпрі нове освітлення. Там встановлюють сучасні лед-світильники. Їх має бути 152. Від вулиці Данила Галицького до проспекту Сергія Нігояна. Над кожним приладом працюють близько сорока хвилин, адже, за словами комунальників, ділянка складна. Заважають кущі та дерева. Роботи розпочали після звернення місцевих. Ті скаржилися, що вулиця взагалі не освітлена.

«Де є перехрестя та пішохідні переходи буде встановлено по 2 світильники, щоб була більш освітлена ділянка. Протяжність лінії становитиме 3.5 кілометри. До середини листопада вулиця буде запущена з освітлення», — зазначає начальник експлуатаційно-технічного району № 2 КП "Міськсвітло" Андрій Алексєєв.

Нагададаємо, що у нещодавно у Центральному районі Дніпра, на вулиці Ударників, робили новое вуличне освітлення. Замість трьох старих опор із ліхтарями співробітники комунальних підприємств встановили 30 стовпів.

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі з початку року встановили більш ніж 5000 нових ліхтарів та уклали 300 тисяч квадратних метрів асфальту. Чиновники кажуть, що цьогоріч на ремонти дворів та модернізацію освітлення з міського бюджету виділили понад чотириста мільйонів гривень.

Реклама

Юлія Звягінцева
Юлія Звягінцева Кореспондентка. Освіта: ДНУ ім. Олеся Гончара, факультет журналістики. Досвід роботи 7 років.
Андрій Замковий
Андрій Замковий Редактор Випускник журфаку ДНУ ім. Олеся Гончара. В ЗМІ працюю вже більше п’яти років. Починав із газетних публікацій, потім був редактором сайту новин. Із березня 2020-го — кореспондент “Деталей”. Люблю знімати сюжети про спорт, автомобілі та цікавих людей.

Реклама