У Дніпрі на КБ "Південне" відбулися успішні випробування реактивної системи ракети "Циклон

13 серпня, 12:45
Фото: facebook.com/yuzhnoye - фото 1
Фото: facebook.com/yuzhnoye

За словами конструкторів, це дозволить в майбутньому створювати реактивні системи для вітчизняних ракет.

У Дніпрі на базі конструкторського бюро "Південне" пройшли успішні випробування рідинної реактивної системи верхнього ступеня ракети "Циклон-4". Про це повідомили в прес-службі КБ "Південне".

Випробування пройшли у два етапи: 5 і 7 серпня. Працівники спочатку провели основні вогневі проби, в ході яких система відпрацювала циклограму включення рідких ракетних двигунів малої тяги, наближеною до реальної.

Під час другого етапу конструктори провели додаткове тестування, спрямоване на напрацювання ресурсу включення рідких ракетних двигунів малої тяги.

У цілому, під час випробувань кожен з 10 рідких ракетних двигунів виконав близько 40 тисяч включень. Сумарно вогневі випробування кожного двигуна склали майже 2 тисячі секунд.

«Ці випробування завершили повний цикл наземного відпрацювання рідинної реактивної системи верхнього ступеня РН "Циклон-4", які остаточно підтвердили працездатність обраної конструкції і її вузлів в діапазоні заданих умов експлуатації та відповідність основних характеристик, заданих технічним завданням», - розповіли в прес-службі конструкторського бюро "Південне".

Там також додали, що успішні випробування "Циклону-4" дали можливість створювати нові реактивні системи для перспективних ракет-носіїв вітчизняної розробки.

Раніше ми писали, що під Дніпром за 133 млн гривень утилізують ракетне паливо, яке ніхто не чіпав 15 років.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: