У Дніпрі на добу можуть перекрити проспект Пушкіна: коли та навіщо?

У Дніпрі на добу можуть перекрити проспект Пушкіна: коли та навіщо? - фото 1

У Дніпрі планують видалення аварійних дерев.

У суботу, 30 жовтня, можуть призупинити рух транспорту на проспекті Пушкіна. Це пов'язано з обрізанням та видаленням аварійних дерев. Про це вказано у проекті міськради Дніпра.

Самі роботи будуть біля будівлі на вулиці Філософській, 21. Там на час виконання робіт встановлять огорожі та тимчасові дорожні знаки.

Раніше ми писали про те, що трьох співробітників СБУ звинувачують у незаконному утриманні та вимаганні грошей в іноземця. Вони вимагали у іноземця 200 тисяч доларів, після того як, у жовтні 2020 року незаконно затримали його та тривалий час утримували, щоб залякати. Також потерпілого били, оскільки хотіли швидше отримати гроші. Крім того, співробітники СБУ незаконно проникли до житла чоловіка, звідки викрали та привласнили його особисте майно. Затриманий не мав такої суми і домовився розрахуватись із правоохоронцями біткоїнами. Отримавши 7,5 біткоїна, що у грошовому еквівалентні становило 2,1 млн грн, співробітники СБУ підробили документи щодо часу та обставин затримання іноземця і передали його органам Нацполіції. У серпні 2021 року співробітників СБУ відсторонили від їх посад та призначили домашній арешт. Один підозрюваний знаходиться під вартою. Усім співробітникам СБУ повідомлено про підозру за статтями насильницького зникнення, крадіжки, поєднаної з проникненням у житло, грабежі, вимаганні та перевищенні влади працівником правоохоронного органу (ч. 1 ст. 146-1, ч. 3 ст. 185, ч. 2 ст. 186, ч. 2 ст. 28, ч. 4 ст. 189, ч. 3 ст. 365 КК України). Чоловікам загрожує строк до 12 років з конфіскацією майна.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама