У Дніпрі на бульварі Слави облаштували зупинки громадського транспорту

Фото: Дніпровська міська рада - фото 1
Фото: Дніпровська міська рада

У Дніпрі організовують доступність міського простору для маломобільних мешканців та осіб з інвалідністю.

Стовпчики, підвищені платформи та тактильна плитка. Так облаштували всі зупинки громадського транспорту на бульварі Слави у Дніпрі. Тепер вони доступні для маломобільних та людей з інвалідністю. Всього у місті 180 таких зупинок.

«Усі нові зупинки з піднятою платформою на 20 саніметрів. Ми все це відстежуємо. Вони з навісами, з місцем для людей з інвалідністю з тактильною плиткою», — говорить голова ради ГО «Центр соціальної адаптації людей з інвалідністю "Океан добра"» Ольга Волкова.

У мерії кажуть: зараз потреби людей з інвалідністю враховують під час усіх ремонтів внутрішньоквартальних дворів. Відтак, тротуари, що прилягають до п’яти будинків на проспекті Героїв роблять з пониженням для зручного під’їзду.

«Виконується пониження бортового каменя до рівня проїзної частини, як на тротуарах, так і на підході до під’їзду. Це дає можливість пересуватися двором, не спотикаючись об бордюрний камінь», — говорить начальник управління інфраструктури міського департаменту благоустрою та інфраструктури Дмитро Коробов.

Раніше ми писали про те, що у "Дії" стали доступні нові послуги.

Реклама

Марина Положай
Марина Положай Кореспондентка. Досвід роботи — 1 рік. Улюблені теми матеріалів: тварини, б'юті-індустрія, стиль життя, освіта.

Реклама